İnstagram da Official eklemek hangi şartları gerektirir ?

İnstagram da kullanıcı adına Official eklemek ücretli mi?

Ve Official eklemek için '' ülke yada dünya çapında tanınmak dışında'' tam olarak hangi şartlar gerekli?

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır Offical lafını istediğin gibi ekleyebilirsin. Mesela hakanoffical diye kullanıcı adı alabilirsin. Bunun bir ücreti veya prosedürü yok.

    Bu offical lafı kullanıcıların uydurduğu bir şey. instagram mavi tik dışında bir ibare sunmuyor.

    hakan hakan (15424)
    1 yıl önce cevaplandı

    • 😂 kullanıcının uydurduğu bir şey olması çok komik geldi . Allah Allah çok şaşırdım . @hakan (14749) mat7 1 yıl önce
    • @mat7 evet öyle. Mesela Tarkan kendi kullanıcı adını alamadı, başkası ondan önce aldı diyelim bu sefer o TarkanOffical diye ad alıyor. Bu bir örnek tabi hakan 1 yıl önce
    • Bende resmi bir özelliği var gibi düşünüyordum. İlginç gerçekten. @hakan (14799) mat7 1 yıl önce