Instagram'da önerilen hesaplar neye göre belirleniyor?

Merhaba, Instagram'da Keşfet bölümünde başlıca yazan kısmın altında önerilenler diye bir bölüm var. Burada genelde takip ettiğim kişiler çıkıyordu ama bir kere takip etmediğim bir kız çıktı, bu neye göre belirleniyor?

deliniz deliniz (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önerilenler bölümünde yer alan hesaplar sizin takip ettiğiniz hesaplara göre belirlenir. Örneğin sizin takip etmediğiniz ama önerilenlerde çıkan bir hesap, takip ettiğiniz başka bir hesap tarafından takip ediliyordur ve Instagram birbirinizi tanıyabileceğinizi düşünüp size o hesabı önermiştir. Temel olarak mantık budur.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      -3

      burada ınstagram önerilenler hakkında detaylı anlatım var. .............................................................................

      listever listever (-5)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Link verme değilde o linkte olan bilgileri dilinin dödüğü kadarıyla burada anlatmalıydın. Bunun aksi link reklamına girer ve site kurallarna ters düşer. Link kaldırıldı. temmuz 6 yıl önce