Instagram'da profil adına ve açıklamasına şekilli yazı nasıl yazılır?

Instagram'da profil adına şekilli yazı nasıl yazılır?

Hem profil biosuna hem de profil adına şekilli yazı nasıl yazabiliriz?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da profil adına şekilli yazı yazmak çok kolaydır aslında. Sadece telefonlarımızın klavyesinde şaşalı şekillerde harfler bulunmadığı için biraz zorlanıyoruz.

    Instagram profil adına ve açıklamasına şekilli yazı yazma

    Telefonlarımızın klavyesinde şekilli yazı karakterleri bulunmadığı için bu tarz değişik yazı fontlarının olduğu Messletters adlı siteden faydalanacağız. Şimdi adım adım sizlere nasıl yapacağınızı anlatacağım.

    1. Adım: Telefonunuzdan https://www.messletters.com/tr/ sitesine girin.

    2. Adım: Siteye girdiğinizde gördüğünüz kırmızı renkli "cümlenizi buraya girin" alanına şekilli yazmak istediğini yazıyı yazın.

    3. Adım: Siz o kırmızı alana yazı yazdıkça alt kısımlarda farklı şekillerde o yazı belirecek. Onlar arasından istediğinizi kopyalayın.

    instagram profil adına şekilli yazı yazma

    4. Adım: Kopyaladıktan sonra Instagram'ı açın ve Profili Düzenle bölümünden ister adınıza, ister profil açıklamanıza yazıyı yapıştırın.

    Instagram profiline şekilli yazı yazmak için yapmanız gerekenler bu kadar.

    omercik omercik (9418)