Instagram'da reklam verirken "sayfaya erişilemedi" sorunu

Merhaba,

İnstagram'da reklam vermek isteyen bir firmam var. Olaylar şu şekilde gelişiyor;

İnstagram'da ki butik hesapların'da yeni bir tanıtım oluşturmaya çalışıyorlar bu tanıtımı oluştururken böyle bir hata alıyorlar:

Daha sonra ilk facebook hesabınızı tamamen kapatıp, yeni bir facebook hesabı oluşturarak tekrar deniyorlar yine aynı hatayı alıyorlar. Eski facebook hesabını tamamen kapattıkları için girip inceleme fırsatım olmadı. Bu konuda nasıl bir yol izlemeliyiz sizce? Daha önce bu sorunu yaşamış olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

notify notify (538)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef bu konuda hiç tecrübem yok ama Profili Düzenle bölümünde "sayfayı üzerine al" diye bir buton var. Ona tıklayıp Facebook sayfasını hesabın üzerine geçirmeyi deneyebilirsiniz. Belki düzelir bir ihtimalle..

    omercik omercik (9418)