Instagram'da ses kaydı gönderme nasıl yapılır?

Instagram'da ses kaydı nasıl gönderilir?

Instagram ses kaydı gönderme özelliği nasıl kullanılır?

Instagram'da birine ses kaydı nasıl gönderirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'a ses kaydı gönderme özelliği geldi. Artık biriyle DM'den mesajlaşırken doğrudan ona ses kaydı gönderebileceksiniz.

    Instagram'da ses kaydı nasıl gönderilir?

    1. Adım: Instagram DM bölümünü açın.

    2. Adım: Ses kaydı göndermek istediğiniz kişiye tıklayın.

    3. Adım: Alt kısımdaki yazı yazma bölümünde bir mikrofon simgesi göreceksiniz.

    instagram ses kaydı gönderme

    4. Adım: Ses kaydetmek için bu mikrofon işaretine basılı tutun. Konuşacağınızı konuşun ve göndermek için bırakın.

    5. Adım: Sesinizi kaydedip bıraktıktan sonra ses kaydı Instagram'dan gönderilmiş olacak.

    En fazla kaç dakika ses kaydı gönderebilirim?

    Şu an Instagram'da ses kaydı gönderme sınırı 1 dakika olarak belirlenmiş. Yani en fazla 1 dakikalık ses kaydı gönderebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)