Instagram'da şikayet edince bildirim gider mi?

Instagram'da fotoğrafı, videoyu veya bir kişiyi şikayet edince ona bildirim gider mi?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da bir gönderiyi ve profili şikayet edince karşıdaki kişiye bildirim gider mi?

    Hayır gitmez. Instagram, şikayet eden kullanıcıları tamamen gizli tutar. Yani siz neyi şikayet ederseniz edin, şikayet ettiğiniz kişiye "xxxx kullanıcısı seni şikayet etti" diye bildirim hiçbir şekilde gitmez.

    Zaten şikayet ettikten sonra instagram bunu haber veriyor.

    instagram şikayet

    Şikayet sonrası çıkan bilgilendirme mesajında da belirtildiği gibi, instagram şikayet eden kullanıcıları tamamen gizli tutuyor.

    omercik omercik (9418)