Instagram'da sildiğim fotoğraflarımı geri getirebilir miyim?

İnstagramda daha önceden paylaştığım bazı fotoğraflarımı silmiştim. Hiçbir yerde kopyası yok acaba geri getirilir mi ya da görebilir miyim? Altına hangi hashtag attığımı hatırlamıyorum. O yüzden o yöntemle bulamadım yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

csmnl csmnl (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagramda daha önceden paylaştığınız gönderiler sildindiyse geri getirmek mümkün ama uzun süre silinmiş olarak kalan gönderi geri getiremez veya göremezsiniz.

    uzun süre geçmediyse verdiğimiz çözümleri sırayla izlemeniz gerekmekte

    instagram uygulaması değil telefonun google arama yerinden instagrama giriş yapmamız gerekbunlar tamamsa konuya geçelim

    • İnstagram ''ayarlar'' bölümüne geliyoruz ''gizlilik ve güvenlik'' yazan yerede basıyoruz

    biraz en aşa kaydırıyoruz son bölüme gelmemiz gerek.

    • veri indirme yazan yeri buluyoruz ve ''indirme talep et'' basıyoruz

    bastıktan sonra önümüze giriş yapman için login ekranı gelecek

    • (e posta ve şifre yazarak giriyoruz) ve ''indirme talep yazan'' yere basıyoruz

    ve bildirim gelecek ''indirme talebi gönderildi'' ve sana ne zaman e posta gönderecekleri zamanı veya saat söyleyecekler dikkatle oku,

    E posta bildirimi gelmiş şimdi ne yapmam gerek?

    bildirime basıyorsunuz hangi e posta hizmetini kullanıyorsanız

    • orada basman için buton verilecek ''verileri indir'' basıyorsun

    ve seni instagram internet sitesine yönlendirecek uygulamaya değil

    • tekrar giriş yapman e posta şifre yazarak giriyoruz ''giriş yap'' diyoruz​​​​​​​

    seni bildilendirmek için metin yazacak 4 gün için geçerli diyecek yani (4 gün'e kadar bu işlem açık kalacak halletmen için)

    • ve tekrar ''verileri indir'' basıyoruz ve telefona indirme başlıyor

    ​​​​​​​inmesini bekliyoruz

    ​​​​​​​

    ​​​​​​​ilk defa yapacağınız için indirme biraz uzun sürebilir beklemeniz gerekiyor ve (bildirim gelecek indirildi)

    • telefon ayarlarından ''indirilenler'' bölümüne gidiyoruz ''nickimiz ile başlayan zip'' yazan şeyi buluyoruz tıklıyoruz içine giriyoruz
    • koşede ''çıkart'' yazan yere basıyoruz ve tamam
    • dosya içinde ''photos'' yazan yere basıyoruz ve resimlerin olduğu klöserler artık orada

    ​​​​​​​birini seçiyoruz klösörün resminiz hangisindeyse bulun çıkartın .

    bl4lev bl4lev (790)