Instagram'da silinen hesabın verileri indirilebilir mi?

İnstagram hesabımı dondurmak yerine sildim ama şuan geri açamıyorum ben instagram da tekrar bu hesabı geri almak mümkün değil diye bi şey gördüm geri alamasam bile verilerime ihtiyacım var ya hesabımı geri almam gerekiyor ya da verileri indirebilmem gerekiyor bu mümkünmüdür

tasdaban tasdaban (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Silinen Instagram hesabının verilerini almak mümkün değildir ancak eğer silmenin ardından çok kısa bir süre geçtiyse, açılması için instagram'a başvuru yapma şansın olabilir. %100 kesin geri açılır garantisi veremem ama en azından denersin. Bu formu kullanarak başvuru yapman yeterli: https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

    omercik omercik (9418)