Instagram'da spamladığım bir hesabı göremiyorum

Arkadaşımın Instagram sayfası çalınmıştı, bende hesap kapansın diye şikayet edip spamladım. Bunun üzerine iki gün sonra hesabını bir şekilde geri aldı ve bende tekrar takip etmek istedim fakat spam attığım için hesabı bulamıyorum. Yani şuanda hesap arama bölümüne hiçbir şekilde çıkmıyor, engellenenler bölümünde de görünmüyor. Ne yapabilirim lütfen yardımcı olun

macross1 macross1 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Arama bölümünü kullanmak yerine bilgisayar üzerinden veya direkt olarak arkadaşınızın profil adresi ile arkadaşınızın hesabına ulaşmaya çalışın. Örneğin arkadaşınızın hesap ismi ahmet ise instagram.com/ahmet ile direkt olarak profil linkine ulaşabilirsiniz. Ulaşmanızın ardından takip edebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

      Normalde hesabı spamleseniz bile o hesap görülmeye devam eder. Arkadaşınızın hesabından engellenmiş olabilir misiniz?

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        İkinizin dediğini de denedim olmuyor

        macross1 macross1 (1)