Instagram'da şuanki parolami nasil öğrenebilirim?

Instagram'da şuan kullandığım parolamı nasıl öğrenebilirim?

nari4 nari4 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Chorme kullanıyorsan ve daha önce 'Kullanıcı adı ve Şifreyi Kaydet' dediysen kolay ; İnternet tarayıcısının sağ üst köşesindeki 3 noktalı simgeye tıklayıp, ayarlar dediğinde ; şifreler - kayıtlı şifreler menüsü altından bilgisayarında kayıtlı şifreleri görebilirsin ...  Chrome'un şifrelerinizi kaydetme şekli, bunları depolayarak cihazlarınızda kullanmak isteyip istememenize göre değişir. Şifreler senkronize edildiklerinde, tüm cihazlarınızın Chrome uygulamasında ve Android cihazlarınızdaki bazı uygulamalarda kullanılabilir. Chrome'da şifreler için senkranizasyon açıldığında, şifreleriniz google hesabınıza kaydedilir. Aksi halde, şifreleriniz yalnızca bilgisayarınızdaki Chrome uygulamasına kaydedilir ...

    Eğer kayıtlı şifreniz yoksa, veya kayıtlı şifre sizin son kullandığınız şifre değilse ( Yani daha sonra değiştirdiyseniz ) ; Bu durumda Site üzerinden 'Şifremi Unuttum' kısmına gelip ve sonrasındaki yönlendirmeleri takip ederek yeni bir şifre belirlemeniz en kolay yol olacaktır ...

    ongun ongun (90)
    5 yıl önce cevaplandı

      Instagram parolaları telefonda bir yerlerde saklamaz. Bu sebepten şuan kullandığınız parolayı görme şansınız yoktur. Parolalar Instagram'ın kendi sunucusunda tutulur. Kendi sunucusunda da tutulurken parolalar görülebilir bir formatta değildir. Yani parolalar Instagram tarafında da şifreli bir şekilde saklanır ve bunu görmek mümkün değildir.

      Sizin tek yapabileceğiniz parola sıfırlama olabilir. https://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=tr buradan sadece Instagram parolasını sıfırlayabilirsiniz. Şuan kullandığınız instagram parolasını göremezsiniz.

      murat murat (12492)