Instagram'da sürekli hesap açıp kapatmanın zararı olur mu?

instagramdan uygulamasindan surekli hesap acip kapamak ne gibi problemlere yol acar. Gercek hesabim  zarar gorurmu bundurumdan

levent1257 levent1257 (2)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Böyle bir durumla hiç karşılaşmadım ama söz konusu Instagram olunca her şey olabilir. Hesap açacaksan bile seri bir şekilde açma, mesela bir gün açıp ertesi gün bekle ve ondan sonraki gün tekrar açabilirsin. Bunu Instagram'ın senin IP adresini bot olarak algılayıp engel koymaması için tavsiye edebilirim.

    omercik omercik (9418)