Instagram'da sürekli istek gelmesinin sebebi nedir?

2 gündür etkileşimim arttı hesabım gizli olmasına ragmen günde bellis sayıda istek geliyor hepsi erkek ve fake olmayan hesaplar, ortak takipçimiz de yok. Sebebi nedir?

demetcr demetcr (21)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bazı programalrda takipçim artsın diye bi seçenek var ona basınca falan otomatik takip isteği gönderir insanalra ki gt yaparak takipçi sayısı artsın sonra 1 2 gün geçince de takipten bırakırlar ya da bir başak örneği ise takip ettiğin sayfalardan gelir bu kişiler amaç yine aynıdır gt yapmanı beklerler ve takipçi sayılarını arttırmaya çalışırlar

    edizgokaslan edizgokaslan (28)