Instagram'da takip ettiğim kişilerin gönderilerini göremiyorum

Merhaba arkadaşlar insta da takip ettiğim hiç

 bir kullanıcının gönderilerini göremiyorum sildim tekrar yükledim fakat çalışmıyor kalp butonuna tıkladığımda takip ve sen çıkması gerekirken bende sadece hareketler bölümü görünüyor yardımcı olabilir misiniz

helenilknur helenilknur (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İzin verdiğiniz bir uygulama olabilir bilgisayar üzerinden izinli uygulamalara giriniz izinli varsa kaldırın

    hala devam ediyorsa yorum yazabilirsin

    bl4lev bl4lev (790)