Instagram'da takip ettiğim kişilerin hareketlerini göremiyorum

Yaklaşık bir aydır takip ettiklerimin hareketlerini göremiyorum. Bildirimler kısmında yana kaydırıp takip ettiklerimin hareketlerini göremiyorum o özellik gitti. Telefonu güncelledim, kaç defa uygulamayı sildim tekrar yükledim hatta telefonu sıfırladım hala düzelmedi. İnstagrama da sorunu kaç defa bildirdim geri dönüş yapmadılar.Lütfen yardım edin!

gizemyy gizemyy (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram bu özelliği kaldırıyor, sorun sadece sende yok bir sürü kişide bu durum mevcut. Takip ettiklerinin hareketlerini görme özelliğini artık kaldırdılar anlaşılan.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Instagram'da takip edilen kişinin hareketlerinin görünmemesi ile ilgili pek çok şikayet aldık. Görünen o ki sorun senden veya telefonundan kaynaklanmıyor. Instagram yeni özellikler deniyor ve bu işlem için bazı kullanıcı hesağlarını ya da cihazları seçiyor. Seçtiği kişilerde böyle sorunlar ortaya çıkıyor. Muhtemelen ilerleyen zamanlarda sorun kendiliğinden düzelecektir.

      alattin alattin (16984)