İNSTAGRAM'DA TAKİP ETTİKLERİMİ veya BENİ TAKİP ETEMEYENLERİ TAKİPTDEN ÇIKARTAMIYORUM.

Değerli dostlar merhabalar;
Ortalama 2 aydır instagram'da takip ettiğim ve beni takip etmeyenleri takipten çıkartmak istediğimde örnek;10 kişiyi manuel olarak takipten çıkartıyorum ortalama 2 saniye sonra geri takip edilmiş olarak gözüküyor.

Defalarca denememe rağmen malesef olmuyor.
Takip eden sayısı : 7.536 takip ettiğim 7.500 üzerine çıkamıyorum altına inemiyorum.

Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşa bilirseniz sevinirim.

Saygılarımla iyi çalışmalar. " nice mutlu senelere " diyelim şimdiden.

drcgayrimenkul drcgayrimenkul (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer Android kullanıyorsanız Google Play Store üzerinden toplu takipten çıkma programı indirin açın ardından giriş yapın ve toplu bir şekilde takipten çıkın gecikme süresi olabilir takipten çıktıktan 10-45 dk sonra gösterebilir bu süre değişebilir.Ardından güvenliğiniz için toplu takipten çıkma uygulamasına giriş yaptıginiz için şifreyi değiştirin ki kimse giremesin

    soninsan soninsan (1)