Instagram'da takip isteği attığım kişileri nasıl bulabilirim?

0

Instagram'da takip isteği attığım kişileri görmek istiyorum. Kimlere takip isteği gönderdiğimi unuttum bunu nasıl görebilirim?

farurhenho farurhenho (8864)
6 ay önce sordu

Toplam 1 Cevap


0

Instagram'da takip isteği gönderdiğiniz kişileri toplu olarak görebilirsiniz. Önceden bu yoktu ama artık Instagram, kimlere takip isteği attığınızı görebilmenize imkan veriyor.

Instagram takip isteği gönderdiğim kişileri görme

Instagram'da bugüne kadar takip isteği gönderdiğiniz bütün kişileri görmek için aşağıdaki adımları takip edin.

1. Adım: Instagram'ı açın ve profilinize girin.

2. Adım: Sağ üst köşedeki üç çizgi simgesine dokunun ve alt kısımdan Ayarlar'a tıklayın. Böylece Instagram profilinizin ayarlarına girdiniz.

instagram profil ayarlari

3. Adım: Profil ayarlarınıza girdikten sonra "Gizlilik ve Güvenlik" bölümüne girin.

instagram gizlilik ve güvenlik

4. Adım: Gizlilik ve güvenlik kısmına girdikten sonra sayfayı aşağı kaydırın. En altta "Verilerine Eriş" diye bir bölüm göreceksiniz, buna tıklayın.

instagram verilerine eriş

5. Adım: Şimdi açılan sayfada hesabınızla alakalı baya detaylı bilgiler var. Bu sayfayı aşağılara doğru kaydırdığınızda "Mevcut takip istekleri" diye bir seçenek göreceksiniz. İşte sizin ihtiyacınız olan yer burası. Mevcut takip isteklerinde Tümünü Gör'e tıklayın.

instagram mevcut takip istekleri

Tümünü gör seçeneğine tıkladığınız zaman Instagram hesabınızdan şuana kadar takip isteği gönderdiğiniz bütün hesaplar karşınıza çıkacaktır. Bu şekilde Instagram'da takip isteği attığınız kişileri görmeniz mümkün.

NOT: BEN ÜRETMEYE, SEN İSE ÇALMAYA DEVAM! NE DE OLSA HERKES İŞİNİ YAPMALI DEĞİL Mİ? BENİM İŞİM ÜRETMEK, SENİN İŞİN ÇALMAK. HERKESE KOLAY GELSİN

farurhenho farurhenho (8864)
6 ay önce cevaplandı

üyelik gerektirir

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol