Instagram'da takipçi sayım kendiliğinden düşüyor

Bot yüklemedim.Takipçilerimi her zaman emeğimle kazanmak istedim.Keşfete çok çıkıyordum keşfet engeli yedim bir hafta önce şuan yeni yeni çıkmaya başladım ancak takipçim hala düşüyor.Emeğim boşa gidiyor.Ne yapmalıyım?Çözüm bulmanızı rica ediyorum

user123 user123 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunun bir çözümü yok ki. Seni takipten çıkartıyorlar demektir.Takipçi arttırma, bot vs kullanmadığım dediğine göre. Paylaşımlarını gözden geçirmelisin. Belki takipçilerini rahatsız eden paylaşımlar yapıyorsundur onlarda seni takip etmeyi bırakıyorlardır.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bir yerde okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum, artık Instagram'da aktif olmayan takipçiler otomatik olarak çıkartılıyor senin listenden. Benzer bir durum Facebook sayfalarında da var. Fake hesapları ayırt etmek amacıyla anlaşılan böyle bir sistem getirmişler.

      omercik omercik (9418)