Instagram'da takipçilerimi nasıl gizlerim?

Merhabalar,

Instagram'da beni takip eden birini diğer takipçilerimden nasıl gizleyebilirim? Yada takipçilerimi nasıl gizlerim başkalarının görmemesi için?

rcpytr rcpytr (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Diğer kullanıcıların senin takip ettiğin kişileri ve takipçilerini görmesini hesabını gizleyerek engelleyebilirsin. Ancak seni takip etmesine izin verdiğin biri senin takipçilerini de takip ettiklerini de görecektir. Yani takipçilerini görmesini istemediğin kişi takipçin olarak kalsın istiyorsan bunu engelleyemezsin.

    Hesabını gizlersen, bir instagram kullanıcısı seni takip etmek istediğinde sana bir bildirim gelir ve yalnızca sen onaylarsan diğer kullanıcı seni takip edebilir, fotoğraflarını ve takipçilerini görebilir. Onaylamadığında ise diğer kullanıcı senin fotoğraflarını, takip ettiklerini ve takipçilerini göremez.

    Hesabını gizlemek için,

    1. Profilinin sağ üst köşesinde bulunan ayarlar simgesine tıkla.
    2. Gizli Hesap özelliğini sağdaki kutucuktan aktif hale getir.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim.. rcpytr 8 yıl önce