Instagram'da telefon numarası gizleme nasıl yapılır?

Instagram hesabıma profili düzenle bölümünden telefon numaramı ekledim bu telefon numarasını herkes görür mü? Ben telefon numaramı gizlemek istiyorum nasıl gizlerim?

Instagram'da telefon numarası nasıl gizlenir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagramda telefon numarasını gizleme

    Instagram'da telefon numaranızı gizlemek için özel bir şey yapmanıza gerek yok. Çünkü hesabınıza eklediğiniz numara zaten gizli kalır, yani diğer Instagram kullanıcıları telefon numaranızı göremez.

    Instagram, telefon numarası ve e-posta adresini gizli tutar. Böylelikle sizin takip ettiğiniz, sizi takip eden veya hiçbir bağlantınızın olmadığı Instagram kullanıcıları sizin telefon numaranızı hiçbir zaman göremeyecektir.

    omercik omercik (9418)