Instagram'da video dışında hiçbir şey paylaşamıyorum

İnstagram hesabımda fotoğraf paylaşamıyorum. Sadece video paylaşa biliyorum. Vpn denedim, uygulamayı sildim yükledim. Ama hiç bir şekilde olmadı. Sadece bir kere vpn ile chorome üzerinden paylaşım yapmıştım  Fakat şuanda chorome üzerindende paylaşım yapamıyorum.

ersenksm ersenksm (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnstagram ayarlarından fotoğraf paylaş kapalıdır, kontrol et.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

    • İnstagramda hangi kısımda bu ayar. ersenksm 5 yıl önce
    • Profiline gir "Profili düzenle"'ye tıkla oradan vardır, yoksa haber verirsin başka çözüm bulucam. ilkaybaki 5 yıl önce
    • Yok malesef. ersenksm 5 yıl önce

    İnstagram ve Facebook da bir sorun var yani hata var ve hala daha düzeltilmiş değil.

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Evet bazı sayfalarda da var fakat 1 hafta oldu benim. Bir ara vpn ile paylaşıyordum fakat o da kalktı ersenksm 5 yıl önce
    • Sende demek sorun yok @ilkaybaki darkcrak 5 yıl önce