Instagram'da video görüntülenme sayısı takipçi sayımdan az

Instagramda video görülme sayisi takipcimden az 300 görülme var 726 takipcim var

bb1234bb1234 bb1234bb1234 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Paylaştığın videoların görüntülenme sayısı her zaman takipçin kadar olmak zorunda diye bir kaide yok. Demek ki takipçilerinin sadece 300'ü paylaştığın videoyu izlemiş. Diğerleri izlememiş, bu bir sorun değildir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      @farurhenho nun dediği gibi takipçi sayın ile görüntülenme sayın aynı olacak diye bir kural yok. Video görüntülenme sayın daha azsa takipçilerinden bir kısmı videonu görmemiş demektir.

      Şöyle düşün, bir kişi yüzlerce kişiyi takip ediyorsa, doğal olarak akışında pek çok resim, video olabilir. Bu kişinin tüm videoları ve resimleri her zaman görmesi mümkün olmayabilir.

      alattin alattin (16984)