Instagram'da video görüntülenme sayısı takipçi sayımdan fazla görünüyor

Örneğin takipçi sayısı 40, video görüntülenme sayısı 47 olarak görünüyor. Bunun sebebi nedir ???

Gizli takipçi olabilir mi Instagram'da? Bu kişileri nasıl görürüz?

whywhy whywhy (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Gizli takipçi değildir o, gizli takipçi diye bir şey yok zaten. Keşfet bölümünde görünüyordur videoların oradan birileri görüp izliyor olabilir. Video görüntülenme sayısı ile takipçi sayın arasında doğrudan bir bağlantı yok.

    Takipçilerinden bir veya bir kaçı videoyu birden fazla izlemiştir.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • help.instagram.com' dan alıntı: Bir kişinin videoyu arka arkaya birkaç kez izlemesi, tek görüntüleme olarak sayılır ve bir videonun izlenmiş sayılması için, en az 3 saniyesinin görüntülenmiş olması gerekir. whywhy 6 yıl önce
    • @whywhy evet bunu gördüm. Fakat burada anahtar kelime arka arkaya izlemesi lafı. Yani video açık ve süresi dolup yani döndüye girdiğinde tekrar gösterim sayılmıyor. Profiline girer ve videoyu özellikle tekrardan açarsa bu görüntülenmeye giriyor. murat 6 yıl önce

    profilim gizli, herkese açık olmadığı için keşfette görünmesi mümkün değil.

    help.instagram.com' dan alıntı:

    Bir kişinin videoyu arka arkaya birkaç kez izlemesi, tek görüntüleme olarak sayılır ve bir videonun izlenmiş sayılması için, en az 3 saniyesinin görüntülenmiş olması gerekir.

    whywhy whywhy (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Takipçilerinden bir veya bir kaçı videoyu birden fazla izlemiştir. murat 6 yıl önce