Instagram'da yakın arkadaş ekleyince bildirim gider mi?

Instagram'da birini yakın arkadaş listeme ekleyince ona bildirim gider mi? Yani instagram ona yakın arkadaş listesine eklediğimi haber verir mi?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da herhangi bir kişiyi yakın arkadaşlar listenize eklediğiniz zaman o kişiye kesinlikle bildirim gitmez. Bu konuda içiniz rahat olsun. Instagram bu tarz kullanıcıya özel şeyleri bildirmiyor hiçbir şekilde.

    Aynı zamanda birisini yakın arkadaşlar listenizden çıkardığınızda da ona "şu kişi seni yakın arkadaşlarından çıkardı" diye bildirim gitmeyecektir.

    Instagram yakın arkadaşlar özelliğiyle alakalı merak ettiğiniz diğer soruların cevaplarına aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

    Instagram yakın arkadaşlar özelliği nedir, nasıl kullanılır?

    Instagram hikayemi sadece yakın arkadaş listemle nasıl paylaşırım?

    Instagram'da birinin beni yakın arkadaş listesine eklediğini nasıl anlarım?

    omercik omercik (9418)