İnstagram "Daha sonra tekrar deneyiniz" hatası nasıl çözülür?

Arkadaşlar merhaba instagram iki türlü daha sonra tekrar dene hatası alıyorum

1- Bir kullanıcıyı takibi bırakmaya çalıştığımda "Takibi bırakma gibi işlemlerinizi kısıtlıyoruz diyor"

2- Bir kullanıcıyı takip ettiğimde "takip etme gibi işlemlerinizi kısıtlıyoruz diyor."

1 hafta oldu daha kalkmadı bu sorun ne zaman kalkar kafayı yicem ya adminlik yapıyorum bu nedenle sayfamı büyütemiyorum. Nasıl kalkar bu süreyliyse kaç gün?

samettr011 samettr011 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Muhtemelen instagram ile alakalı bir yazılım kullandın.  Instagram üzerinden takipçi arttıran, gizli profilleri gösteren  gibi uygulamalar senin hesabını kullanır.  Sonuç olarak instagram hesabını bot gibi görmeye başlar.  Bu tür bir uygulama kullandıysan kimse hesabın x kadar süre sonra düzelir diyemez.

    Çünkü instagram hesabını arkaplanda kısıtlıyor ve ne kadar böyle devam eder belli değil. Telefonunda instagram hesabını kullanan yazılımlar varsa bunları kaldır. Sonra bekleyeceksin yapacak bir şey yok.

    murat murat (12492)