İnstagram daki mesajlar takip ediliyormu ?

Arkadaşlar instagramdaki bazı müstechen görüntülerden yazışmalardan sıkıntı olurmu karş taraf şikayet etmedi sürece de bir şey olurmu

merak ediyorum bir zamanlar yapmış oldum mesajlaşmalar aklıma geldi takip edliyorsa eğer çpk hötü

andromobil andromobil (74)
2 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Takip ediliyor mu derken kim tarafından takip ediliyor mu? Bu verilerin her zaman ulaşılabilir olduğunu bil. Ama buna ulaşabilecek kurum mesela ABD hükümeti, FBI gibi kurumlar.

    Mesela günün birinde bu ülkenin Cumhurbaşkanı, Başbakanı olursan gizli servisler bu adam gençliğinde neler yapmış diye şakadanak bu yazışmalara ulaşırlar.  Ama onun dışında bu veriler emmininoğlu tarafından ulaşılabilecek veriler değiller. Yani öyle herkesin erişebileceği veriler değiller. Ha FBI napacak benim müstehcen fotomu diyorsan için rahat olsun :)

    murat murat (12492)
    2 ay önce cevaplandı

    • Hocam devlet polis mesala takip ediyormu yani bir gece ansızın gelirmi diye sordum andromobil 2 ay önce