Instagram'dan Sürekli Yenileme Mesajları Geliyor

Merhabalar,

Bugün saat 8 civarı itibariyle Facebook'dan Instagram şifre yenileme için mesaj gelmeye başladı. Ben ne olduğunu şaşırdım, çünkü instagram hesabını yeni kapatmistim ve onda telefon numaram kayıtlı değildi. Sonra dedim ki, instagrama telefon numaramı girerek giriş yapayim. Denedim. Bildiğim, kullandığım bütün şifreleri denedim. Yanlış çıktı.  Benim de aklıma fikir geldi, şifresini yenileyip kim olduğunu bulmak. Çünkü cidden her dakika başı mesaj gönderiyor her kimse.

Şimdiden yardımlarınızı bekliyorum.

googledoodletr googledoodletr (16)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu mesajlar yanlış anlamadıysam telefonuna Facebooktan sms olarak geliyor. Birisi senin numaranı yazıp parola hatırlatma yapıyordur. Bu sebepten sürekli mesaj geliyordur. Bir arkadaşın ya da senin hesabını ele geçirmek isteyen biri yapabilir. Bazen şaka amaçlı yapan bile olur.

    murat murat (12492)