Instagram'dan telefon numarama mesaj gelmeme sorunu nasıl çözülür?

Instagram hesabım çalındı. Çalan kişi önce iki kimlikli doğrulamayı aktifledi. Ancak e-mail ve telefon numarası bilgilerini değiştirmedi. Instagramdan yardım istedim. Bir süre sonra iki kimlikli doğrulamanın kaldırıldığını söyledi. Hesaba giriş yapabiliyor olmalısınız diye mesaj yolladı. E-mail üzerinden ileti isteyip sonra "şifre değiştir" butonuna tıkladım. Yeni şifremi girip onayladıktan sonra sonu **** ile biten telefonunuza gelen kodu girin dedi. Telefon numaram doğru olmasınıa rağmen mesaj gelmedi. Telefon numarama mesaj gelmeme sorunu nasıl çözülür?

hakanturkkot hakanturkkot (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Prox ayarlarınızı değiştirdikten sonra instagram'a girip tekrardan doğrulama kodu istemenizi öneriyorum. Eğer Prox işe yaramaz ise VPN kullanabilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

      İki yöntemi de denedim. Ancak malesef olmadı.

      hakanturkkot hakanturkkot (1)