Instagram datalarbasladi101 nedir, hesabım çalınmış olabilir mi?

Benimde 29 K takipcim vardi dun aksam gitti ve baska bi hesaptan baktigimda datalarbasladi100 gibi bisey yaziyordu baska bi tane acmaya calistim eski kullanici adim kullaniliyor dedi instagram kendisimi kapatmis. Cizgisiz kagida adimi soyadimi altada kodu yazsam selfie ceksem olurmu hesap suan don durulmus gibi

muhammedgs02 muhammedgs02 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hesabınızı farklı bir kişiye mi kaptırdınız acaba? Hesabınızın çalınmış ve ismi değiştirilmiş olabilir.Bu durumda aşağıdaki konu size yardımcı olacaktır.

    Çalınan, hacklenen Instagram hesabı nasıl geri alınır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Kardes demin bisey denedim diuor hesabinizin silinme talebindr bulunmussunuz instagram kendisi yapmis olabilir ne yapmaliyim

      muhammedgs02 muhammedgs02 (1)