INSTAGRAM DESTEK

Dün Instagram hesabıma giriş yapamadım. Twitly uygulamasını kullanıyordum orada hesabımdan çıkış yapılmış daha sonra Instagram'a giremedim. Telefonuma SMS olarak 6 haneli güvenlik kodu geleceği yazıyor, kod geldi ama yazdığımda hata veriyor. İki faktörlü kimlik doğrulama kodu girin diyor onları da yazdım yine hata verdi. Instagram mail gönderdi bir kod yolladı ve kodu kağıda yazıp selfie fotoğrafı şeklinde atın diye, onu da yaptım. Herhangi dönüş sağlanmadı hala hesabıma giremiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

kullanici848028 kullanici848028 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum Google Authenticator kodu istiyor bende yok nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

    sadakat9 sadakat9 (1)