Instagram Direct Message gönderemiyorum. Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu hatası alıyorum

ben instagram’da direct message , mesaj gönderemiyorum , gelen mesajları bildirim panelinde görüyorum ama açmaya kaldığımda bilinmeyen bir ağ hatası oluştu gibi sorunla karşılaşıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim.

abdullahcan abdullahcan (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk tavsiyem telefonuna VPN kurman ve VPN ile denemen. Google Play veya App Store üzerinden bir VPn uygulaması indir. Bunu kur böyle dene.

    Sorun devam ederse Instagramın eski sürümlerinden birini indir ve kur. https://instagram.tr.uptodown.com/android/versions burada Android için eski sürümleri bulabilirsin. Genelde Instagram uygulamasında bir hata varsa böyle durumlar ortaya çıkıyor. Sendeki instagramı kaldırıp eski sürüm yükle ve sonra sorun çözülürse  bir süre güncelleme yapma.

    murat murat (12492)