Instagram DM'de hiçbir mesaj görünmüyor. Nasıl düzeltirim?

Olay 16 temmuz 2019 da başladı dm kutusuna girince sadece yüklenme işareti var ve bomboş kimseylede mesajlaşamıyorum.

sem111 sem111 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İntagram uygulamasında izin verdiğiniz başka uygulama izinleri varsa kontrol edin hepsini kaldırın (varsa tabiki)

    • Uygulama sıfırlama işlemini uygulayın ve telefon hepten kapatın tekrar açın.
    • Yüklü olan instagram uygulamasını silin googleye ''İnstagram apk'' yazıyoruz eski sürüm indiriyoruz.

    apk buradan bulabilirsin instagram eski sürüm apk indir

    eski sürüm indirme nedenimiz dm çalışıyor mu diye kontrol etmek için test ediyoruz.

    yüklediniz ve sorun düzeldiyse eski sürüm tekrar silin ve son sürüm indirin.

    bu sorun hala çözülmediyse yorum yazabilirsin (yeni çözümler ekleyelim)

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

      Sorun hala çözülmedi başka çözüm olarak ne üretebilirsiniz düzelmedi bir türlü lütfen başka bir çözüm bulabilir misiniz

      dogan79 dogan79 (1)