Instagram DM'de yeşil nokta nedir?

Instagram'da DM sayfasında mesajlaştığım kişilerin profil resminin üstüne yeşil nokta çıkıyor. DM'de görünen o yeşil nokta nedir?

Instagram DM'de görünen yeşil nokta nedir ne anlama geliyor?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram DM'de gözüken yeşil nokta nedir?

    Instagram'ın DM bölümünde kişilerin profil resminin üstünde çıkan o yeşil nokta, kişinin o an aktif olduğunu gösterir. Yani eğer instagram dm de bir kişinin profil resminde yeşil nokta varsa, o kişi o an instagram'da aktif demektir. Zaten kişinin kullanıcı adının hemen altında "şu an aktif" diye bir bilgi de yazıyor.

    Instagram DM'de görünen yeşil nokta, kişinin o an instagram üzerinde aktif olduğu anlamına gelmektedir.

    instagram dmde yeşil nokta

    omercik omercik (9418)