Instagram DM'deki tüm mesajları silme

Instagram DM'deki tüm mesajları nasıl silebilirim? Tek tek bu mesajları silmek değil de hepsini seçip silmek istiyorum. Bir yöntemi var mı?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    instagram mesajlarının tümü silmek için bir kaç işlem yapmak gerekiyor. uzmanim.net Youtube kanalında instagram tüm mesajları silme videosunda bunu anlattım: instagram tüm mesajları silme

    Öncelikle instagram tüm mesajları tek seferde silmek için sana bir araç sunmuyor. Fakat profesyonel hesaba geçiş yaptığında tüm mesajları teker teker seçebiliyorsun ve seçili mesajları topluca silebiliyorsun.

    Videoda profesyonel hesaba nasıl geçilir, sonra mesajların hepsi nasıl silinir anlattım.  instagram tüm mesajları silme videosunu izlemek için buraya tıkla

    alattin alattin (16999)