İnstagram dm girince atiyor

Son 1 gündür instagram dm ye girdigimde mesaj in uzerine tiklayinca donuyor de uygulamadan atiyor nedenini bilen varmı?

kullanici646737 kullanici646737 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Banada aynısı oluyor telefonunun markası ne? Ve sanırsam bu sorun instagram kaynaklı ya kısa süreli DM erişim engeli yedik ya da sorunun geçmesi için güncelleme bekleyeceğiz.

    kullanici209524 kullanici209524 (1)
    4 yıl önce cevaplandı

      Silip tekrar yüklemeyi denedin mi

      oguzhanzbey oguzhanzbey (7)
      4 yıl önce cevaplandı

        Bu sorun genel bir sorun yani instagram dan kaynaklanıyor ama çözümü ise çok kolay.

        Çözüm: İnstagram'ın en son sürümüne güncelle sorun düzelecektir.

        darkcrak darkcrak (5168)