Instagram Dm kutusunda sıkıntı var ve mesajlar gelmiyor görünmüyor

Önceki yazinizdaki şeyleri denedim ancak bir işe yaramadi , mesajlar gelmiyor sadece netten girince görebiliyorum yazamıyorum uygulamaya giridigimde göremiyorum yazıyorum

nur56 nur56 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görünen o ki instagramda hesap tabanlı bir sorun var. Pek çok kişi DM ye ulaşamıyor ya da burada sorun yaşıyor. Sorunun sende olduğunu düşünmüyorum. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar bekleyecekler. Tek yapabilecekleri bu.

    murat murat (12492)