İnstagram DM kutusundaki mesajlarım gitti ve gelen mesajlar görünmüyor

2 gün önce instagram DM'den bir arkadaşıma mesaj atacaktım. Attım fakat onun bana attığı mesajlar bana gelmiyordu. Daha doğrusu geliyordu fakat sadece bildirim olarak görebiliyordum. Bu olaydan 1 saat sonra ise tüm DM konuşmalarım birden sıfırlandı ve karşıdan gelen hiç bir mesajı bildirim haricinde DM kurumda göremeyen başladım. İnstagram ana sayfasında iken sağ üstteki DM işaretinde mesaj geldiği görünüyor. 1 yazıyor fakat üstüne tıklayınca DM kutumun bomboş olduğu görünüyor. Bu instagramdan kaynaklı bir hata mı yoksa hesabım spam mı yedi. Eğer instagramdan kaynaklı ise bunu nasıl çözebilirim?

helazimus helazimus (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aynı sorun bende de var kaç gündür düzeltemiyorum çözüm bulursan burda paylaşır mısın

    sedabayrak sedabayrak (1)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Biraz araştırdım da son zamanlarda bir çok kişide olmuş. Sanırım instagramın bir hatası ve umarım bir sonraki güncellemede düzeltir. Benim asıl korkum, bunun bir hata mı yoksa spam mı bilmiyorum. Umarım spam yememişimdir. Düzelirse paylaşırım tabi ki çözümünü merak etmeyin. helazimus 4 yıl önce

    Instagramda DM limiti 100 diye hatırlıyorum. 100 mesajdan fazla mesaj gönderdiniz mi? Ayrıca aynı mesajı birden fazla kullanıcıya gönderirseniz bu SPAM olarak algılanıyor. Buna dikkat edin. Bu gibi durumlarsa hesabınız ban yer. Bu tür yasaklamalar ile karşılaşabilirsiniz.

    Bunun dışında yapabilecekleriniz şunlar:

    Şuan için bunları deneyebilirsiniz.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Dün bir arkadaşım mesaj atmıştı. Onun mesajı geldi fakat hesabımdan çıkıp girdiğimde o mesaj da silindi. Ayrıca eski sürümünü yükleyemiyorum. Paket bozuk diyor. Bir arkadaşıma da denemek için mesaj göndermiştim ve gönderdiğim mesajı silmeye çalıştığımda ağ hatası oluştu tarzında bir hata alıyorum. Ayrıca bir sorum daha olacak. DM limiti 100 demiştiniz. 100 DM limitini açınca tüm mesajları otomatik siliyor mu? helazimus 4 yıl önce
    • @helazimus hesabınsan spam yaptın mı? Ya da instagram ile alakalı başka bir uygulama kurdun mu telefonuna? murat 4 yıl önce
    • Takipçileri falan gösteren bir uygulama kurulu ama çok uzun zamandır kullanıyorum ve hiç başıma böyle bir şey gelmedi. Spam da yapmadım. Sadece arkadaşlarımla konuşuyordum normal şekilde. helazimus 4 yıl önce
    • Hocam yok mu bi çözümü ya 😄 helazimus 4 yıl önce