instagram dm sorunu: Dmlerim gözükmüyor

dünden beridir instagram da dmlerim gözükmüyor akla ilk gelen tüm yöntemleri denedim fakat uygulama ile alakalı bir durum değil başka hesapların mesajları görünüyor ama benim hesabımda sorun var ayrıca igdm programında gözüküyor mesajlar ek olarak bildirimler geliyor ama açınca mesaj gözükmüyo lütfen yardımcı olun çok mağdurum

kullanici655562 kullanici655562 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullandığın instagram hesabından spam yapmış olabilir misin? Bu aralar bu tür mesajları sık sık görür oldum. Sorun telefonda ya da instagram uygulamasında değil sorun senin hesabınla alakalı. Ya Instagramda bir hata var ya da hesabın bir şekilde ban yedi dostum. Genelde böyle durumlarda benim dikkatimi çeken kişi aynı mesajı birden fazla kişiye yollamış oluyor bu durumda da instagram bunu spam olarak algılıyor ve seni cezalandırıyor.

    murat murat (12492)