İnstagram dm ye girince atıyor

İnstagram dm ye giriyorum her hangi bir mesaja basıyorum instagram beni atıyor bunu nasıl düzeltebilirim instagram

ismaillinann ismaillinann (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Düzeltmezsin. Ban yiyecek bir işlem mi yaptın?  Muhtemelen kısa süreli bir engelleme söz konusu. Bir kaç gün bekle. Genel bir sorun yok.  Instagram senin DM'ye erişimini engellemiş olmalı.  Çok fazla mesaj yolladıysan bu sebepten ban yemiş olabilirsin.

    Android kullanıyorsan Paralel Space uygulamasını indir ve onunla instagramı açmayı dene. DM ye erişebiliyor musun bak.

    Bir de varsa farklı hesaptan DM ye erişebiliyor musun bunu dene.

    hakan hakan (15409)