instagram doğrulama kodu alamıyorum

instagram doğrulama kodu alamıyorum hesabım çalındı bir defa yardım aldım kod geldi ama şimdi tekrardan kod alamıyorum yardımcı olur musunuz?

ismailgcr334 ismailgcr334 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı gün içinde bir kaç defa kod istediğinde kod gönderim işlemi yavaşlatılıyor ya da duraklatılıyor. Bunun için instagram kodunu daha sonra, başka bir gün tekrar iste.

    Zaman zaman instagram teknik sorunlardan dolayı kod gönderimi de yapamıyor. Bu durumda tek çözüm sonra tekrar denemek.

    hakan hakan (15424)