Instagram doğrulama kodu istiyor

Instagramimi açamıyorum doğrulama kodu istiyor fakat e mail hatalı numaram eski hattım olduğu için instami bir türlü açamıyorum. Yüz doğrulama istiyor yine yüzümün fotografini gönderme rağmen hesabımı acamiyorum

kullanici217693 kullanici217693 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Hesapta kendi fotoğrafınız varmı yoksa kabuletmez

    kulan1 kulan1 (15)
    1 yıl önce cevaplandı

      Kendi fotografim var ama yinede açılmıyor

      kullanici217693 kullanici217693 (1)
      1 yıl önce cevaplandı

        instagram giriş ekranında yardım al seçeneği ile ilerleyin. Daha sonra hesabıma erişemiyorum seçeneği ile hesabım başka birinin eline geçmiş olabilir seçeneğini seçin.

        Hesapta size ait  olduğu net bir şekilde belli olan fotoğraflar varsa hesabınız açılır. Hesap açılma işlemi bir kaç günü bulabilir.

        murat murat (12492)