Instagram doğrulama kodu

Instagram uygulamamı silip tekrar yüklediğimde kullandığım hesaba doğrulama kodu istediği için giriş yapamıyorum. Ben iki faktörlü kimlik doğrulamayı hiç açmadım bu yüzdende elimde güvenlik kodum yok başka uygulamalarda kayıtlı kodumda yok.apple passwords içinde gelen koduda kabul etmiyor. Mail adresime tekrar yönlendirme nasıl sağlayabilirim hesabıma nasıl giriş yapacağım tekrar yardımcı olur musunuz teşekkürler

gizemaktayy gizemaktayy (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabınız sizin adınıza ve hesapta sizin fotoğraflarınız varsa hesabınız çalınmış gibi işlem yapmalısınız.

    Telefondan https://www.instagram.com/hacked/ adresine gidin.

    Ya da Instagram giriş ekranında Giriş yapmak için yardım al bölümüne dokunun. Bu işlemleri daha önce o hesaba eriştiğin cihazdan yapman gerekir. Kullanıcı adını yaz ve ileriye dokun. Sana hesabına erişim seçeneklerine sunar. Bu seçeneklerden hiç biri sende yoksa şifreni yenileyemiyor musun seçeneğine dokun.

    Senden kimliğini doğrulaman istenir. Daha sonra hesabın sana geri verilir. Doğrulama kodu filan istenmez.

    hakan hakan (15424)