instagram dondurduğum hesabım

dondurduğum instagram hesabımın şifresini unuttum telefondan mail gönderildi diyor ama hesabın mailini kontrol ettiğimde bişey yok bilgisayardan mail atmaya çalışınca kullanıcı bulunamadı diyor help@instagram.com adresine şikayetimi yazdım ama 3 haftadır cevap verilmedi hesabı tekrardan nasıl açarım bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi

kullanici248891 kullanici248891 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    İnstagram hesabına telefon numaranız kayıtlı, çalışan ise telefona onay kodu gönderebilirsin.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)