Instagram dondurulan hesabın şifresini unuttum. Geri nasıl alırım ?

Arkadaslar hesabimi dondurdum 1 ay once şimdi ise sifresini unuttum geri alamiyorum. Sifremi unuttum diyorum gmail bagli hesaba sıkıntı yok ama hesap donuk oldugu icin olsa gerek "kullanıcı bulunamadı" diyor sürekli.

Dondurulan instagram hesabı nasıl geri açılır?

tayyipdereci tayyipdereci (1)
5 yıl önce sordu

  • Telefon numaranız gibi özel bilgilerinizi burada paylaşmayın. Nolur nolmaz. omercik 5 yıl önce

Toplam 4 Cevap

1 Aralık 2019 Güncelleme: Instagram hesabınızı dondurup şifrenizi unuttuysanız, kullanıcı bulunamadı hatası veriyorsa artık çözümü var. Yeni video burada: Dondurulan Instagram hesabını açma 2019

Dondurulan instagram hesabını geri açabilmek için yukarıdaki forma tıklayarak instagram'a başvuru yapman lazım. Umarım hesabında kayıtlı epostanı ve kullanıcı adını falan hatırlıyorsundur. Aksi halde hesabı unut desem yalan söylemiş sayılmam. Bilgilerini hatırlıyorsan yukarıdaki form linkine tıklayıp instagram'a başvruda bulun. Instagram seni ne yapman gerektiği konusunda yönlendirecektir.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

    Peki ustam bende ingilizce yok ama almanca turkce var hangisiyle anlatiyim derdimi ?

    tayyipdereci tayyipdereci (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bundan başka hiçbir yolu maalesef yok istersen help@instagram.com adresine mail atabilirsin. omercik 5 yıl önce

    Merhaba ben instgram hesabımı dondurdum ve  şimdi açmak istiyorum ama şifremi unuttum hesabıma giriş yapamıyorum şifremi unuttum tikliyorum telefona şifre yenileme linki geliyor giriyorum kullanıcı bulunamadı diyor

    kullanici937993 kullanici937993 (1)
    4 yıl önce cevaplandı

      @kullanici937993

      İnstagramın o gönderdiği link hesaba giriş izni vermiyor?

      Bu instagramın hatası ne zaman düzelir bilmiyoruz ve bilemeyiz instagram yetkilileri sanırsam üzerinde çalışıyor

      darkcrak darkcrak (5168)