Instagram dondurulan hesap formunu doldurdum, yardım merkezine yönlendirildim

Su an tekrar tekrar form dolduruyorum ama gonderemiyorum. "Isteginizle ilgili bir sorun olustu mümkün olan en kisa sürede duzeltmek için çalışıyoruz" yaziyor. Yeni bir hesap acmak istemiyorum. Sizce bu sorun duzeltilir mi yoksa hesap gitti mi dersiniz? Ve onereceginiz bir sey var mi? Ilk gelen maile tekrar tekrar fotograf atmak bi sonuc verir mi mesela? Tesekkurler

beryem beryem (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorunu yaşan tek siz değilsiniz. Instagram son 5-6 aydır hesabını dondurup şifresini unutan hiç kimseye yardımcı olmuyor. Yardım merkezine yönlendirmekten başka bir şey yapmıyorlarsa hesap gitti bana sorarsanız. Bence yeni hesap açıp oradan devam edin.

    omercik omercik (9418)