Instagram donuyor sorunu - 9 Kasım 2018

Instagram'da sayfayı yenileyemiyorum sayfa aniden donuyor. Ayrıca çok yavaş video izleyemiyorum ne yapmalıyım?

Instagram donuyor nasıl düzeltirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram neden donuyor?

    Instagram sunucu problemi yaşıyor. Instagram'ın donmasının ve sayfanın yenilenmemesinin sebebi bu. İnternetinizde veya telefonunuzda bir problem yok. Instagram an itibariyle dünya genelinde çöktü. Bu nedenle instagram herkeste donma, yavaşlma problemi yaşıyor.

    Sunucu kaynaklı olan bu tarz hataları kendiniz çözemezsiniz. Sizin yapabileceğiniz tek şey beklemektir. Hatayı Instagram'ın bizzat kendisi giderecektir.

    omercik omercik (9418)