Instagram Duo Mobile kod hata veriyor, ne yapmalıyım?

Merhaba,

Hesabıma 6 aydır erişemiyorum maalesef. Telefonumun sıfırlanmasıyla bir daha hesabıma erişemedim. Duo Mobile kodu hata veriyor, ne yapmalıyım? İyi çalışmalar.

sadelikseven sadelikseven (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    DUO uygulamasını cihazınızdan kaldırın ve İnstagram'a tekrardan giriş yapmayı deneyin.

    darkcrak darkcrak (5158)
    2 yıl önce cevaplandı

    • kaldirfim fakat kod istiyo destek istiyorum kaydelirken kullandigim mail adresinden cevap yazmamis istiyor mailimi biliyorun ama erisemiyorum yardim edebilir misiniz sadelikseven 2 yıl önce
    • @sadelikseven hesabımın şifresini unuttum diyebilirsiniz. darkcrak 2 yıl önce
    • maaleswf hesabimda suan telefon ve epista adresi yok kisissel ilginjyor musunuz gerekirse ucretli isleme bile raziyim instagram dmden konuyu konhsabilir miyiz sadelikseven 2 yıl önce

    kaldirfim fakat kod istiyo destek istiyorum kaydelirken kullandigim mail adresinden cevap yazmamis istiyor mailimi biliyorun ama erisemiyorum yardim edebilir misiniz

    sadelikseven sadelikseven (1)