Instagram durduruldu hatası alıyorum

Merhaba google ilgili sanırım bir sorun yaşıyorum yardımcı ola bilirsiniz sevinirim . 2 gündür instagrama giremiyorum durduruldu hatası veriyor bir çok işlemi yaptım resset attım ve sürümü değiştirdim ama fayda etmedi facebookla ilgili olduğunu düşünmedim sanırım google ilgili ola bilir.. bu konuda yardımcı ola bilir misiniz ? daha önce bu tarz problemle karşılaştırınız mı ?

turkanbakirli turkanbakirli (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Telefonunuzun markası / modeli nedir? Instagram uygulamasını açtığınızda Instagram durduruldu hatası alıyorsunuz değil mi? Önce sorunu doğru anladığımdan emin değilim. Çünkü Google'dan filan bahsetmişsiniz.

    Ek:

    1. Chrome tarayıcısı üzerinden instagram.com adresine gidin. https://www.instagram.com/ adresine giriş yapın.
    2. Daha sonra https://www.instagram.com/accounts/edit/ linkine gidin.
    3. Burada yoksa email adresinizi girin. Buradaki Username yani kullanıcı adını not alın.

    Daha sonra instagram uygulamasına Facebook ile giriş yapmadan Giriş detaylarını mı unuttun linkine dokun.  Hesabını bul sayfasında kullanıcı adını ya da email adresini yaz. Sonraki Hesabına Eriş ekranında E-posta gönder veya SMS gönder seçeneğini seç.  Bu işlem hesaba girişini sağlayacak bir link gönderecek sana.

    Ek 2:

    Instagram ile nasıl iletişime geçerim @farurhenho bunu bir video ile anlatmış: https://www.youtube.com/watch?v=zBZ4hmOwKnU

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • yazdıklarınızı denedim ama maalsef yine aynı şekilde duldurulma hatası veriyor turkanbakirli 4 yıl önce
    • @turkanbakirli o zaman facebook değil normal loginde de uygulama hata veriyor. Aynı telefonda başka hesap eklendiğinde sorunsuz çalışıyor, değil mi? hakan 4 yıl önce
    • evet aynı telefonda başka hesap eklediğimde sorunsuz çalışıyor, sorun benim şuan kullandığım hessapla ilgili turkanbakirli 4 yıl önce
    • @turkanbakirli peki siz normal web sitesinden giriş yapabiliyor musunuz? hakan 4 yıl önce
    • evet normal web sitesinden girip yapıyorum sorun olmuyor sorun telefonlardan oluyor bir kaç tane telefon denedim çünki turkanbakirli 4 yıl önce
    • @turkanbakirli instagram yeni özellikler deniyor bu aralar böyle garipliklerde artış var. instagram ile iletişime geçmeyi denemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok şuan için. Son ihtimal bir de Paralelspace uygulamasını deneyin. hakan 4 yıl önce
    • instagramla nasıl iletişime geçe bilirim peki ? daha önce hiç karşılaşmadım böyle durumla turkanbakirli 4 yıl önce
    • @turkanbakirli cevabıma bir de video ekledim. Umarım faydası olur. hakan 4 yıl önce

    Evet soruyu doğru anladınız .durduruldu hatası veriyor

    -resset attım
    -önbellek temizledim
    -sürüm değiştirdim
    -başka hesabı deniyorum sorun olmuyor sorun şuan kullandığım hesapta (facebbokla bağlı durum )
    - androidle ilgili sorun değil çünki başka telefonda da deniyorum aynı sorun olmuyor (hatta telefonu servise bile götürdüm )

    telefon markası Huaweı mate 10 lite

    Ek

    yazdıklarınızı denedim ama maalsef yine aynı şekilde duldurulma hatası veriyor

    turkanbakirli turkanbakirli (1)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Cevabıma bazı ekler yaptım. hakan 4 yıl önce

    Yazışmalardan anladığıma göre problem sadece senin hesabında oluyor. @hakan bahsetmiş Instagram bu aralar yeni bir şeyler yapıyor ve bunun ceremesini kullanıcılar çekiyor. Mesela hesabını dondurup geri açan kullanıcıların hesapları aniden kapatılıyor.

    Büyük ihtimalle senin yaşadığın sorun da bundan kaynaklanıyor. Hesabını dondurup 4-5 gün giriş yapmamanı öneriyorum. Tabii aynı zamanda yukarıda linki verilen videodan Instagram'a problemi bildirmeyi de unutma. Problem maalesef biz kullanıcılardan kaynaklı olmadığı için kesin olarak çözemiyoruz.

    omercik omercik (9418)