instagram durduruldu hatası

'ınstangram durduldu hatası'' alıyorum   hesabımla baska telefonda gırdıgımde aynı sorun oluyor yine fakat kardesımın hesabını benım telefonumda girdim bir sorun olmadı   sorun nedir bilen varsa yardımcı olabilir mii????

hilaliri hilaliri (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bende de oldu

    onurferhat54 onurferhat54 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Şu linkte @ismailsarp bilgi vermiş: Instagram durduruldu hatası nasıl çözülür?

      Şu aralar genel olarak yaşanan bir sorun gibi görünüyor. Instagram güncellemelerini takip edin.

      hakan hakan (15424)
      7 yıl önce cevaplandı

        @hakan hocamın dediği gibi bu aralar çok sık bu hata ile karşılaşılmakta.Hatanın bazı hesaplarda yaşanmaması ve iPhone tarafında yaşanmaması sorunun telefon bazlı değil de Instagram Android uygulamasındaki bir pürüz yüzünden oluşabileceği durumunu düşündürüyor.Bu sebeple güncellemeleri takip etmekte yarar var.

        ismailsarp ismailsarp (6010)