Instagram e-posta adresimi unuttum

Instagram hesabımda kayıtlı e-posta adresimi unuttum. Ne yapmalıyım? Hesabımı nasıl geri alırım?

kullanici273218 kullanici273218 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabınızı kalıcı olarak mı kapattınız yoksa dondurdunuz mu?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Telefonumu formatliycaktim.sifremi de bilmiyordum facebbok la baglanti yapiyordum hep.ama yanlislikla facebook bağlantisini cikis yaptim.sonra bu instagrama bagli epostayi istedi.bende unutmustum eski epostami.instagramima giremiyorum kullanici273218 6 yıl önce
    • Yanlislikla kapattim kullanici273218 6 yıl önce
    • Hesabında kayıtlı olan eposta adresini hatırlamıyorsunuz yani, doğru mu? @kullanici273218 omercik 6 yıl önce
    • Evet doğru kullanici273218 6 yıl önce
    • Hesabınızda telefon numarası kayıtlı değilse, aynı zamanda Facebook hesabınızla da bağlı değilse ve eposta adresinize erişiminiz yoksa bu durumda hesabınızı geri almanız mümkün değil. Instagram'ın destek sayfasında böyle yazıyor. Sizin veya benim yapabileceğim bir şey yok maalesef. @kullanici273218 omercik 6 yıl önce
    • Anladım kullanici273218 6 yıl önce
    • Teşekür ederim kullanici273218 6 yıl önce
    • Facebook ile olan bağlantınızı kestiniz mi kesin olarak? Bir daha deneseniz @kullanici273218 omercik 6 yıl önce
    • E-posta adresinizi bir şekilde bulabiliriz belki. Size özelden yazdım, bakabilir misiniz? @kullanici273218 omercik 6 yıl önce
    • Denedim maalesef olmuyor kullanici273218 6 yıl önce