Instagram e-posta doğrulama kodu gelmeme sorunu

Instagrama giriş yapıyorum ama girmiyor diyor ki;

Hesabını Doğrula

Hesabında bazı sıradışı hareketler fark ettik. Hesabını doğrulamak için sana bir güvenlik kodu göndereceğiz.. Diyor ve altta da e-posta doğrula diyor giriyorum gönderilen kodu buraya yazınız diyor ama kod gelmiyor.

berivan1905 berivan1905 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'ın kodu çeşitli sorunlar nedeniyle gönderememesi çok düşük bir ihtimal. Sizden kaynaklı bir sorun olabilir mi? Kodun gönderildiği maile giriş yaptığınıza emin misiniz?

    brsozl brsozl (1961)